poniedziałek, 23 marca 2009
Sexy włosy
...to fryzury krótkie. Wciąż najmodniejsze i najbardziej zmysłowe. Wszyscy je kochamy. Kiedy już ci się znudzą rozpuszczone, wypróbuj jedno z luźnych upięć. Ich znak rozpoznawczy:- mało pracy, duży efekt. Nie potrzebujesz mocnej pianki ani walizki z akcesoriami. Gumka, kilka wsuwek i lekki kosmetyk.- Wystarczą! Konstrukcja nie będzie trwała, i dobrze. Kosmyki swobodnie opadające na ramiona są bardzo zmysłowe.
15:29, fryzuryzgrzywka
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 marca 2009
Fryzura z grzywką

Świetna propozycja fryzury grzywki z długich włosów,  dla Pań które chcą pozostać w zgodzie z najnowszymi trendami mody. Taka fryzura skierowanana jest do osób które natura nie obdarzyła gęstymi włosami,  a tu dzięki kilkuwarstwowemu cięciu i zastosowaniu dodatkowych blond pasemek - optycznie fryzura nabiera objętości. Dodatkowo, asymetryczna grzywka i postrzębione końcówki włosów mogą odwrócić uwagę od nieproporcjonalnych rysów twarzy. Fryzura najładniej prezentuje się na ciemnych, brązowych włosach.

Zdjęcie z: http://www.stylistka.pl/katalog-fryzur/fryzury-grzywki/

15:05, fryzuryzgrzywka
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 16 marca 2009
Dla nastolatki

 

Szalenie oryginalna fryzura z krótkich włosów z grzywką. Włosy z tyłu głowy bardzo krótko obcięte, z przodu nieco dłuższe, a po bokach przy uszach jeszcze dłuższe. Fajnie wygląda do blond włosów z brązowymi refleksami. Zdecydowanie młodzieżowa, dla nastolatki. zobacz więcej na Modne fryzury 2009.

 

 

17:40, fryzuryzgrzywka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 marca 2009
Fryzury na wiosnę

Fryzura ma byc skromnym dodatkiem w tym sezonie. Niech ubiór mówi na nasz styl. Skromnie, delikatnie, dziewczęco - tak w skrócie można scharakteryzować top fryzury 2013 na wiosnę. Jeśli myślisz o zmianie koloru - styliści radzą - postaw na jasne odcienie.

16:02, fryzuryzgrzywka
Link Dodaj komentarz »