czwartek, 12 listopada 2009
Krótkie włosy

W obecnych czsach krótkie włosy noszą nie tylko mężczyźni ale także kobiety. Są one bardzo wygodne a odpowiednio ścięte i ułożone sexy. Osoby które chcą mieć krótkie włosy lub już się odważyły na taki krok musza lubić swoją twarz gdyż takie wlosy chętnie odkrywają twarz.

Zbyt krótka fryzura nie nadaje się przy włosach delkatnych gdyż w tym przypadku sprawiają efekt ujemny - włosy wydają się cieńsze i mało puszyste. Przy takim rodzaju włosów odpowiednia jest długość wierzchniej warstwy włosówmktóra optycznie zwiększa objętość fryzury 2013.

Włosy krótkie muszą być perfekcyjnie obcięta gdyż dopiero wtedy efekt będzie zaskakujący.

Źródło: Stylistka

15:49, fryzuryzgrzywka
Link Komentarze (1) »
wtorek, 03 listopada 2009
Kremy na noc

Czym różnią się kremy na noc od tych dziennych? Przede wszystkim funkcją. Kosmetyki na dzień głównie chronią skórę przed słońcem i agresywnymi czynnikami zewnętrznymi. Krem na nocną zmianę dostarcza substancji odżywczych, regeneruje. Właśnie podczas snu wszelkie cenne substancje są najefektywniej wykorzystywane przez skórę. Jej komórki mają też czas, by próbować naprawić to, co mogło na nie niekorzystnie wpłynąć w dzień, kiedy są pod ostrzałem promieni słonecznych, narażone na atak wolnych rodników, zanieczyszczeń, wahań temperatury. Czy znaczy to, że krem na noc musi być ciężki, bardzo bogaty? Niekoniecznie. Jeśli twoja cera ma tendencję do przetłuszczania się, wybierz ten lżejszy (nie zablokuje ujść gruczołów łojowych), choć wcale nie uboższy w odżywcze substancje. Natomiast sucha skóra poczuje się lepiej otulona na noc kremową kołderką, która zatrzyma w niej wilgoć. Dlatego potrzebuje kremów, które pokrywają twarz ochronną warstewką.

17:17, fryzuryzgrzywka
Link Dodaj komentarz »