poniedziałek, 09 lutego 2009
Fryzury wieczorowe

Nie masz pomysłu na swoja fryzurke na bal, karnawał, wesele...? Zobacz najlepsze fryzury wieczorowe w internecie.

13:26, fryzuryzgrzywka
Link Komentarze (1) »
czwartek, 05 lutego 2009
Pielęgnacja włosów kręconych z naturalnymi lokami
Najczęściej taki typ włosów mają osoby mające rudy kolor włosów. Są one gęste ale niestety bardzo matowe, co wynika z ich budowy - zupełnie innej od włosów gładkich i prostych. Na szczęście w sklepach znajdziesz wiele produktów dla Twojego typu włosów. Znajdziesz tam odżywki dla włosów kręconych, sprawiające, że Twoje włosy stają się błyszczące i lśniące. Nie bój się także korzystać z wszelkich maseczek odżywczych - pomogą one Twoim włosom jak nic innego.

Na szczęście obecnie fale i loki są bardzo modne i popularne. Wykorzystaj to! Jeżeli masz mocne włosy koniecznie zdecyduj się na dłuższą fryzurą, gdyż wtedy będą wyglądać najlepiej. Raczej nie dla Ciebie przeznaczone są krótkie fryzury, gdyż wszechobecne fale mogą okazać się nieokiełznane i zamiast wybornej fryzury będziesz miała wszechobecny nieład na głowie.

Niestety włosy, które mają naturalną skłonność do kręcenia naprawdę nie często same ułożą się w piękne fale. Będziesz musiała włożyć w nie wiele pracy, aby uzyskać taki efekt. Jednak obecnie, zważając na ilość produktów dostępnych na rynku nie powinnaś mieć z tym najmniejszego problemu. Jedyną przeszkodą może okazać się tutaj czas - włosy będą wymagały codziennej pielęgnacji.
11:10, fryzuryzgrzywka
Link Komentarze (1) »