Blog > Komentarze do wpisu
Fryzura z grzywką

Wciąż jest modna grzywka prosto ścięta i lekko zasłaniająca oczy. Taka fryzura pasuję osobom o pociągłej twarzy, którą długa grzywka nieco skróci. Uczesanie jest bardzo sexy i nawiązuje stylem do super modnych teraz lat 70. Grzywka może być idealnie równa albo trochę wycieniowana, postrzępiona. Fryzury z grzywką są stylowe i cały czas na topie. Dość długa, delikatnie wycieniowana grzywka skutecznie odwróci uwagę od zbyt wysokiego czoła. fryzury z grzywką powróciły triumfalnie do mody, dlatego chętnie decydują się na nie prawie wszystkie panie zarówno młode dziewczyny jak i bardziej dojrzałe kobiety. Grzywka pojawia się w wielu wcieleniach.

http://fryzury.info/fryzury-z-grzywka/

czwartek, 03 grudnia 2009, fryzuryzgrzywka

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Kasia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/12/24 00:11:27

Hej
bardzo spodobał mi się Twój blog. W związku z tym mam dla Ciebie propozycje.
Jeśli chcesz by Twoje notki czytało więcej ludzi, by Twój blog stał się sławny, by był rozpoznawalny w sieci dołącz do
rankingu najlepszych polskich blogów: www.sblogi.pl . Dodaj adres swojego bloga do rankingu i umieść w widocznym miejscu na blogu unikalny button dzięki,
któremu inni będą mogli na niego głosować! Im wyższe miejsce w rankingu tym więcej odwiedzających Twój blog.
-
Gość: , *.multimo.pl
2010/03/19 16:06:15
Hej! Bardzo spodobał mi się Twój blog, na 100% będę częściej wpadał! :) Przy okazji, popatrz na tę stronkę : www.przedluzaniewlosow.com - znalazłem dopiero co w sieci; są na niej ciekawe porady na temat przedłużania włosów, i włosów ogólnie - jeśli masz jakiś problem, lub chcesz zaczerpnąć informacji, to powinnaś zajrzeć :)